Hlavní navigace

HBO má nové webové stránky. Nabízejí mimo jiné i zpravodajství

8. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 7. 2010

Filmový kanál HBO nezměnil minulý týden pouze grafický vizuál, ale kompletně také inovoval své webové stránky. Diváci na nich nyní mohou kromě programového schématu najít také řadu doplňkových informací, mezi které patří například zpravodajství ze světa stříbrného plátna. To je tu rozděleno do dvou rubrik – Hlavní novinky a Novinky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: HBO se divákům představilo s novou grafikou. Podívejte se

Mezi ty první patří informace, které chce HBO zdůraznit. Je mezi nimi například původní film Dvojka, který se zúčastnil i Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a chystaný dokument For Semafor, o kterém jste si mohli na stránkách DigiZone přečíst před několika týdny. Mezi klasickými novinkami jsou pak informace o hercích, kteří se na HBO objevili. Jde například o Andyho Whitfielda ze seriálu Spartakus, Jennifer Connelly (Den, kdy se zastavila Země) nebo Billyho Paxtona (Twister).

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: HBO odvysílá v srpnu roadmovie věnovanou Suchému a Šlitrovi

Pro diváky jsou také připraveny nejen filmové ukázky ze snímků, které se už ve vysílání objevily, ale které se do něj chystají. Mezi ty patří například nejnovější Terminátor s Christianem Balem nebo druhý díl Transformers s podtitulem Pomsta poražených. Oba snímky měly premiéru v českých kinech loni v létě. Zájemci zde najdou také veškerá fakta o filmech, která mohou sdílet na komunitních webech, jako jsou Facebook, Twitter a další. Nové webové stránky jsou výsledkem ankety, kterou HBO pro své diváky v minulých týdnech připravilo a v níž se marketing poptával, co by na nich chtěli najít za informace.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).