Hlavní navigace

HBO nabídne v říjnu ochutnávku z druhé řady seriálu Impérium

15. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 9. 2011

UVNITŘ VIDEO První díl druhé řady seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City se na obrazovce filmového kanálu HBO objeví už 8. října ve 21:40, tedy necelé dva týdny poté, co bude odvysílán ve Spojených státech, kde má premiéru 25. září. Vyplývá to z programových plánů stanice pro příští měsíc. Úvodní část druhé řady však bude první a poslední, která se v říjnu na HBO objeví.

NEPŘEHLÉDNĚTE: HBO věnuje startu původního seriálu Terapie s Rodenem mimořádný prostor

KL22 hlasovani

V hlavní roli úspěšného seriálu z prostředí americké mafie dvacátých let 20. století se objeví opět Steve Buscemi coby Nucky Thompson. Druhá řada seriálu se odehrává několik měsíců po skončení první, v roce 1921, poté co se Nuckymu a jeho věrným – včetně Jimmyho Darmodyho, veterána 1. světové války, kterému Nucky pomohl k vzestupu – podařilo upevnit si moc vítězstvím ve volbách, jenž Nucky korunoval získáním pozice starosty. Jeho místo na výsluní bude ovšem rázem otřeseno, když ho zradí nejen jeho společníci ale i vlastní rodina.

Přehled říjnových filmových premiér vám server DigiZone.cz přinese počátkem příštího týdne. 

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.