Hlavní navigace

HBO se omluvilo. Kvůli pátečnímu průšvihu s Terapií upravilo program

31. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 10. 2011

Filmový kanál HBO na svém facebookovém profilu zveřejnil omluvu za špatně odvysílaný díl seriálu Terapie s Karlem Rodenem, který je jeho hlavním podzimním tahákem. Diváci viděli v pátek místo 15. dílu až 24. epizodu, jež se měla na obrazovce objevit 10. listopadu. Tím samozřejmě vznikl zájemcům v ději chaos, protože seriál stojí a padá na správném řazení epizod. DigiZone.cz referoval o chybě ještě ten samý den.

Cloud23

K TÉMATU: HBO odvysílalo v premiéře omylem špatný díl seriálu Terapie

Bohužel došlo k chybě ve vysílacím serveru. Právě probíhá důsledná kontrola na odbavovacím pracovišti, aby už k takovéto chybě nedošlo, uvedlo HBO na svém profilu. 15. epizoda, která měla být odvysílána v pátek 28. října, se na obrazovce objeví místo 16. dílu, tedy od 20 hodin. Část následující je připravena na 20:30. V praxi tak dnes uvidí diváci tři díly Terapie, a to konkrétně epizody 11, 15 a 16. Snímek Jíst, meditovat, milovat, který se měl ve vysílání objevit od půl deváté, poběží až od devíti večer. Úplný program je k dispozici na webových stránkách stanice.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).