Hlavní navigace

HBO spustilo na svých webových stránkách RSS kanál

5. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 8. 2010

Internetoví uživatelé, jež mají ve svých počítačích nainstalované takzvané RSS čtečky pro stahování zpráv z jednotlivých webů, kterou tuto funkci podporují, mohou zajásat. Filmový kanál HBO Česká republika přidal na své stránky RSS kanál, který obsahuje všechny novinky, jež se na www.hbo.cz objeví, respektive týkají se světa showbusinessu.

ČTĚTE TAKÉ: HBO má nové webové stránky. Nabízejí mimo jiné i zpravodajství

Podpora RSS byla jednou z novinek, kterou HBO plánovalo zavést. Diváci si ji vyžádali ve formuláři, který byl donedávna na webových stránkách kanálu dostupný. Zájemci se tak nyní například dozvědí, kolik nominací na hudební ceny MTVLady Gaga, kdo by měl hrát Hádankáře v novém Batmanovi režiséra Christophera Nolana nebo kdy se Daniel Craig opět představí jako James Bond. V současné době se bohužel některým návštěvníkům nemusí web HBO vůbec zobrazit, což bylo způsobeno chybou skryptu, který následně vyhodnotí tuto stránku jako útočnou.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).