Hlavní navigace

HBO spustilo nový web pro svou videotéku

8. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 4. 2010

Nový web pro svou videotéku spustil kanál HBO na adrese www.hbodigital­.cz. Zájemci se tak na jednom místě dozvědí vše, co chtěli o službě HBO Digital vědět. Hlavní menu má šest položek, mezi kterými nechybí například informace, jak si ji pořídit, jaké se v ní nacházejí tituly nebo co vlastně nabízí. Podle webových stránek je služba v současné době dostupná pouze v IPTV síti společnosti Telefónica O2.

HBO Česká republika slibuje brzké zařazení tohoto produktu i do nabídek dalších operátorů. Jednání v současné době probíhají. Služba HBO Digital zákazníkům nabízí sledování filmů a seriálů z produkce HBO z pohodlí vašeho domova. Výhodou je skutečnost, že jde o videotéku, takže si divák může sám určit, kdy a který pořad si pustí. Program se tedy v tomto případě přizpůsobuje divákovi. Zájemce má k dispozici pochopitelně základní funkce, jako je např. převíjení záznamu, zastavení a podobně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.