Hlavní navigace

HBO vstoupilo s dalším kanálem na komunitní portál Facebook

12. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 1. 2011

Filmový kanál Cinemax, který je na rozdíl od své sesterské stanice HBO koncipován jako program pro náročného diváka, vstoupil na komunitní portál Facebook. Společnost HBO Česká republika na to upozornila právě prostřednictvím své vlajkové lodi na její stránce. Web Cinemaxu na Facebooku je možné identifikovat jednoduše. Svou stránku má na adrese: http://www.fa­cebook.com/ci­nemax.czsk.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Filmový kanál HBO nabízí přístup ke svému webu přímo z Facebooku

Prezentace na Facebooku pro Cinemax byla založena poměrně nedávno. První příspěvek sem vložilo PR oddělení 6. ledna letošního roku. Stránka zatím příliš do povědomí uživatelů komunitního webu nevyšla – má 72 fanoušků. Pro porovnání – HBO jich má téměř dva a půl tisíce. Z dosavadních postů je patrné, kam by se měla stránka Cinemaxu na Facebooku ubírat. Stanice ji chce využít především jako lákadlo na chystané filmy. Doposud se zde objevila avíza například na nový seriál Treme a snímky Bláznivá, Krycí jméno: Farewell nebo Noc na zemi.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).