Hlavní navigace

HBO vyzývá diváky: Pomozte nám vylepšit webové stránky

12. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 5. 2010

Zapracovat na své webové prezentaci by chtěl filmový kanál HBO. Ten vyzývá návštěvníky internetových stránek k vyplnění krátkého formuláře, ihned po zadání adresy www.hbo.cz. Jako první mají možnost diváci hodnotit design webových stránek známkou od jedničky do pětky a v druhém bodě se na ně společnost HBO Česká republika obrací s prosbou, ať zadají název rubriky, který by zde v budoucnu rádi nalezli.

Většinou položek v dotazníku je možné vyplnit známou formou – fajfkováním. Na výběr je též více možností. Návštěvník se může také podělit i o další postřehy nebo připomínky. Stejný formulář je možné najít také u polské pobočky HBO na adrese www.hbo.pl. Jak je z posledních aktivit společnosti patrné, ta se chce v nejbližší době zaměřit především na internet. Svědčí o tom například nedávno spuštěný nový web služby HBO Digital (v budoucnu HBO OD) na stránkách www.hbodigital­.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).