Hlavní navigace

HBO začalo nasazovat do své videotéky některé tituly dříve než na obrazovku

5. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 10. 2010

Některé tituly, které chystá na obrazovky HBO společnost HBO Česká republika, se začaly objevovat ve videotéce tohoto kanálu v předpremiéře. Týká se to například seriálu Boardwalk Empire o podsvětí Atlantic City, který natočil pro tento filmový kanál uznávaný režisér a žijící legenda Martin Scorsese. Ten stojí například za snímky Skrytá identita, Prokletý ostrov, Taxikář nebo Zuřící býk.

ČTĚTE TAKÉ: Vzniká první český seriál pod taktovkou HBO s Karlem Rodenem

První díl nového seriálu, který se na obrazovce premiérového kanálu objeví až v lednu příštího roku, nabídla videotéka HBO OD (dříve HBO Digital) již minulý měsíc. V říjnu se pak mohou její zákazníci těšit na předpremiéru třetí série seriálu True Blood: Pravá krev, ve které se opět objeví Anna Paquin v roli servírky Sookie a Stephen Moyer jako upír Bill. Službu HBO OD nabízejí z důvodu technického omezení pouze někteří operátoři zdarma k předplatnému stanic HBO.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.