Hlavní navigace

HBO zpeněží úspěch seriálu Terapie. V dubnu ho vydá na DVD

23. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 2. 2012

První původní seriál Terapie, který pochází z produkce společnosti HBO Česká republika, se brzy dostane také k běžným televizním divákům, kteří si ho na placeném kanálu neměli možnost pustit, případně si ho budou chtít opět připomenout. Provozovatel HBO rozhodl o tom, že Terapie vyjde 11. dubna na DVD nosičích. Jejich distributorem bude společnost Magic Box.

BRANDstorming tip2

K TÉMATU: Seriál HBO Terapie bude pokračovat. Natáčet se má na podzim 2012

Uvolnění Terapie pro DVD nosiče potvrdil serveru DigiZone.cz generální ředitel HBO Česká republika Ondřej Zach. Pětačtyřicetidílný seriál, ve kterém v hlavní roli exceloval Karel Roden v roli psychoterapeuta Marka Pošty, se na prémiovém filmovém kanálu vysílal v loňském roce a setkal se s pozitivní kritikou jak od odborných novinářů tak i běžných diváků. To je i důvodem, proč HBO připravuje i jeho druhou řadu, o níž však zatím společnost podrobnosti neprozradila. V dalších rolích se objevila například Táňa Pauhofová, Lukáš Hejlík, Kamila Magálová nebo Aňa Gaislerová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).