Hlavní navigace

HellSpy.cz umožňuje z mobilu spustit stahování na počítači

Jiří Macich ml.

Server HellSpy.cz, odkud se hojně stahují filmy, seriály a hudba, představil novou funkci pro inicializaci stahování na počítači z mobilního zařízení.

Server HellSpy.cz uvedl vlastní aplikaci pro pestrou paletu chytré mobilní elektroniky využívající systém Android nebo iOS. Tato aplikace umožňuje vyhledávat soubory uložené na HellSpy.cz a vedle jejich stažení přímo do mobilního zařízení podporuje také dálkové zahájení stahování vybraného souboru z HellSpy.cz na počítači. Ten musí být zapnutý, online a nesmí na něm chybět klientský software služby HellSpy.cz, který je napsaný v Javě a podporuje tak vedle MS Windows také OS X a Linux.

Stahování filmů z aplikace HellSpy.cz pro Android.

HellSpy.cz musí hledat nové cesty, jak o bojovat o přízeň uživatelů. Koncem loňského roku byla zcela zrušena možnost bezplatného stahování, což HellSpy.cz oproti konkurenčnímu Ulož.to dosti znevýhodňuje. Navíc se loni provozovatelé serveru v návaznosti na kauzu MegaUpload.com rozhodli omezit dostupnost služby jen na český, slovenský a polský trh, kde jsou si prý jisti, že službu provozují v mezích zákona. 

Našli jste v článku chybu?
28. 1. 2013 22:16
..... (neregistrovaný)

chapu. je to jen takova fikce, jmeno souboru, delka souboru a frame z filmu je pouze montaz autora clanku a urcite, kdybych si tento soubor stahnul, byla by to nejnovejsi linuxova distribuce pro mladsi uzivatele....