Hlavní navigace

History Channel v češtině zahájil HD vysílání ve Skylinku

12. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 5. 2009

Platforma Skylink je bohatší o lokalizovanou verzi kanálu History Channel ve standardní i HD verzi. Nabídka této platformy se tak rozšířila o další kanál v českém jazyce. „Poptávka po kvalitních programech je silná ve střední Evropě a jsme rádi, že můžeme posílit naši přítomnost v České republice a na Slovensku, a nabídnout lokalizované mutace programů History a History HD,“ uvedl ke spuštění obou kanálů zástupce provozovatele Tom Davidson.

Lokalizace je důležitá pro naše diváky. Aby mohl nový kanál uspět, musí nabídnout nejen excelentní program, ale též nejvyšší možnou obrazovou kvalitu a lokalizovanou audio stopu. Tyto dva kanály splňují všechny požadavky na nejvyšší úrovni,“ dodal Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, která provozuje platformu Skylink na českém trhu. HD balíček od Skylinku má nyní celkem pět lokalizovaných kanálů ze zahraničí, a majitelé satelitních karet se dostanou i k vysílání TV Nova a Nova sport v HD.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).