Hlavní navigace

Hlas a X Factor se proti sobě nepostaví, druhá pěvecká soutěž začne 9. března

Lukáš Polák

UVNITŘ ANKETA – X Factor na Primě půjde do přímého souboje s nováckým seriálem Doktoři z Počátků a dramatikou na Jedničce. Hlas bude konkurovat Cestám domů.

Doba čtení: 1 minuta

Ačkoliv termín nasazení pěvecké show Hlas Česko Slovenska od Novy a Markízy ještě není známý, už v tuto chvíli je jasné, že se proti podobnému formátu, licencované soutěži X Factor na Primě a TV Joj, nepostaví. Z programových plánů české komerční dvojky, které byly zveřejněny včera, vyplývá, že X Factor se na obrazovce objeví poprvé v neděli 9. března. Programová ředitelka Markízy Silvie Majeská v rozhovoru pro slovenský server Stratégie.sk v polovině tohoto týdne uvedla, že druhá řada „federálního“ Hlasu se bude vysílat ve středu. Kdy přesně, to v následujících týdnech ukážou programové plány televizí.

K TÉMATU: Podívejte se na nové fotky koučů Hlasu od Markízy a Novy a stáhněte si jeho presskit

Celosvětově nejúspěšnější pěvecká show poprvé v česko-slovenské verzi! Hvězdná porota Oto Klempíř, Celeste Buckingham, Sisa SklovskaOndřej Brzobohatý vyberou ty nejlepší zpěváky do svých čtyř týmů – chlapci, dívky, skupiny a starší dvaceti osmi let. Moderuje Martin Pyco Rausch, píše v aktuálních programových plánech pro 10. týden televize Prima. Konkurenční Nova s Markízou do svého Hlasu nasadily z minulého ročníku Daru Rolins, Michala DavidaJosefa Vojtka, které doplnili rockerka Marta Jandová a rapper Majk Spirit. Oproti první řadě soutěže se v ní mají objevit některé nové prvky, mimo jiné dvojkřeslo.

Anketa

Která pěvecká show bude podle vás sledovanější?

Našli jste v článku chybu?