Hlavní navigace

Hlasování v anketě Křišťálová Lupa 2016 je v polovině

17. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jen tři týdny budou služby českého internetu svádět boj o přední příčky „internetových Oscarů“. Podpořte i vy své favority a dejte jim hlas.

Na základě nominací 11. ročníku ankety Křišťálová Lupa, které probíhaly přes léto, se do finálního hlasování veřejnosti dostalo 61 projektů a služeb v těchto 6 kategoriích:

V loňském roce byly výsledky v některých kategoriích opravdu těsné. Pokud jste tedy ještě nehlasovali, podpořte své favority a dejte jim hlas. Rozhodnout o vítězi můžete právě i svým hlasem. 

O pořadí v dalších osmi kategoriích bude rozhodovat odborná porota. Hlasování probíhá do 7. listopadu 2016. 

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 1. prosince již tradičně v Divadle Archa. Letos se představí nové tváře, které diváky vyhlášením provedou. Těšit se můžete na herce a moderátora Ondřeje Cihláře spolu s členy akrobatické skupiny Losers Cirque Company. 

Další podrobnosti o anketě Křišťálová Lupa 2016 – Cena českého Internetu najdete na www.kristalova-lupa.cz

Anketu Křišťálová Lupa 2016 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Generálním partnerem akce je Česká spořitelna a hlavním partnerem společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24, Chivas Regal, Kniha Zlín, mojeID a PayU. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, E15.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, iDNES.cz, Novinky.cz, Seznam.cz, Strategie, Tiscali Media, Živě.cz.