Hlavní navigace

Hledání České Miss pro letošní rok začne už tuto sobotu na RegionálníTele­vizi.cz

22. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seriál Hledá se Česká Miss 2017, který bude předcházet samotnému finálovému večeru soutěže krásy, startuje už nadcházející sobotu 26. srpna.

Formát poběží v premiérovém čase v sobotu v 19 a 23 hodin s tím, že díky vysílacímu schématu RegionálníTelevize.cz jej budou moci diváci sledovat i v neděli v 7, 11 a 15 hodin. Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková k seriálu uvedla: Veřejnost doposud netušila, co se děje v zákulisí, jak náročné jsou přípravy finalistek či co všechno dívky prožívají. Připravovaný seriál vše poodhalí a vtáhne veřejnost do děje už několik týdnů před finálovým večerem. 

RegionálníTelevize.czbude také jako jediná televize přenášet finálový večer, který proběhne 23. září v brněnské DRFG Aréně a po mnoha letech bude přístupný i veřejnosti. Prodej lístků na galavečer je aktuálně v plném proudu. Zájem o původní koncept soutěže krásy v posledních letech klesal, proto se Česká Miss letos představila v úplně nové podobě. Více zaměřená na sociální sítě, na online a zároveň v duchu reality show. Od počátku cestu dívek natáčíme a divákům máme co nabídnout, uvedl Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events, která Českou Miss pořádá. 

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.