Hlavní navigace

HN: Digitální TV Barrandov bude natáčet pořady pro Primu

5. 1. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 1. 2007

Plnoformátová digitální televize Barrandov, která kvůli soudem zrušené licenci nemůže zahájit vysílání, bude vyrábět pořady pro televizi Prima. Uvádí to dnešní Hospodářské noviny s tím, že první zakázkou od Primy bude produkce licenční soutěže Deal Or No Deal od nizozemské společnosti Endemol, majitele práv k reality show Big Brother.

Ano je to pravda, půjde o programové novinky určené pro počáteční měsíce letošního roku, řekla deníku mluvčí Primy Jana Malíková. TV Barrandov už staví dekorace a provádí casting soutěžících. Natáčet se začne během několika týdnů, píší HN. Podle nejmenovaného zdroje z televizní branže, kterého noviny citují, by měla TV Barrandov pro Primu vyrobit celkem tři různé pořady.

UXD

Za normálních okolností by TV Barrandov jako plnoformátová televizní stanice přímo konkurovala Primě. Protože však nemůže zahájit vysílání, hledá jiné zdroje příjmů, aby si mohla udržet tým složený z bývalých zaměstnanců Novy a Primy. Řešíme, jak sehnat práci pro všechny, přiznal serveru DigiZone.cz generální ředitel TV Barrandov Petr Chajda.

Majitel TV Barrandov Tomáš Chrenek deníku naznačil, že jeho lidé připravují pořady i pro jiné televizní stanice: Tato parta lidí v současné době pracuje na poměrně zajímavých produkcích pro televize vysílající terestriálně. To znamená, že si na sebe bohatě vydělají. V případě potřeby jsme připraveni v krátké době zahájit digitální vysílání.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.