Hlavní navigace

Hokejová KHL zůstává na kanálech Sport1 a Sport2

Jan Brychta

UVNITŘ ROZPIS ZÁPASŮ – Společnost AMC Networks International, provozovatel stanic Sport1 a Sport2, rozšířil vysílací práva i na kontinentální hokejovou ligu.

Doba čtení: 1 minuta

Hokejoví fanoušci se tak mohou těšit celkem na 121 živých hokejových přenosů z KHL – všech 56 zápasů Slovanu odvysílá převážně Sport2, dalších 65 utkání týmů, jako jsou například SKA Petrohrad, CSKA Moskva nebo Lokomotiv Jaroslavl, bude možné sledovat na stanici Sport1.

Jsme rádi, že budeme moci opět slovenským fanouškům nabídnout zápasy Slovanu v KHL a pevně věříme, že jim přímé přenosy duelů „belasých“ přinesou spoustu radosti. Na stanicích Sport1 a Sport2 budou moci sledovat všechny domácí zápasy i duely venku v přímém přenosu a v HD kvalitě, řekl Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International – Central and Northern Europe.


Autor: Karel Choc

Evžen Chlanda

Slovan odstartuje sezonu již tuto středu 23. srpna v 18:30 hodin na horké půdě obhájce trofeje SKA Petrohrad. První domácí zápas odehraje o týden později  v tradičním čase od 19 hodin proti Dinamu Minsk. Sport 2 dlouhodobě připravuje přenosy z utkání Slovanu v HD kvalitě a každý jeho zápas pokrývá 12 kamer. Komentátorem zápasů nadále zůstává Matej Hajko. Jeho spolukomentátory budou Radoslav Hecl, Eduard Hartmann a Ján Lašák, zápasy Slovanu na hřištích soupeřů bude komentovat kromě Hajka i Ondřej Voršilka.

Harmonogram nejbližších přímých přenosů KHL na stanicích Sport1 a Sport2:

Středa 23. srpna
SKA Petrohrad – Slovan Bratislava (Sport2)

Pátek 25. srpna
Lok. Yaroslavl – Slovan Bratislava (Sport2)

Neděle 27. srpna
Dinamo Moskva – Slovan Bratislava (Sport2)

Úterý 29. srpna
Dinamo Moskva – Jokerit Helsinki (Sport1)

Středa 30. srpna
Slovan Bratislava – Dinamo Minsk (Sport2)

Pátek 1. září
Slovan Bratislava – Sibir Novosibirsk (Sport2)

Neděle 3. září
Slovan Bratislava – Ugra (Sport1)

Našli jste v článku chybu?