Hlavní navigace

Horor film nabídne ze soboty na neděli první ročník Noci hororožroutů

14. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podobný typ akce zaměřený na studentskou tvorbu v minulosti pořádala mediální skupina Nova. Přesto, že web Noci filmových naději je stále aktivní, naposledy se konala v roce 2011.

První ročník akce, která svým názvem nápadně připomíná nonstop přehlídku reklam pod názvem Noc reklamožroutů, nabídne ze soboty na neděli tematický kanál Horor film, jehož provozovatelem je Československá filmová společnost stojící mimo jiné i za stanicemi CS Film, CS Mini a Kino Svět. Noc hororožroutů, jak firma tuto událost nazvala, se nebude odehrávat na žádném veřejném místě, ale přímo na obrazovce Horor filmu, který své vysílání startuje o půlnoci a končí krátce nad ránem následujícího dne.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Horor film dá prostor krátkometrážním snímkům, chystá přehlídku nezávislé tvorby

A na které tituly se mohou zájemci v rámci nezávislých filmů těšit? Půjde o Třídu smrti, Karbon, Neusínej 2, Cirgula, Nebojte se do knihovny, Marihuana, Odpad, Andyho film, ProjectCasa Carnivora. Noc hororožroutů se uzavře 13. května a do stejného data mohou zájemci o tuto přehlídku posílat své výtvory provozovateli stanice. O tom, jakým to mohou udělat způsobem, už jsme na našich stránkách informovali. Cena Nosferatu a Cena Diváků budou vyhlášeny prostřednictvím facebookové stránky www.facebook.com/hororfilm a internetových stránek www.hororfilm.tv.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.