Hlavní navigace

Hospodářské noviny: Klepetko, Maršál a další mají v Událostech skončit

24. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
24. 11. 2011

Podle dnešního vydání deníku Hospodářské noviny je ve hře varianta, že hlavní zpravodajskou relaci České televize Události opustí všichni moderátoři, tedy Bohumil Klepetko, Josef Maršál a Roman Pistorius, nikoliv moderátorky. To, zdali se jedná o spekulaci, nebo skutečně jednu z chystaných změn, nechtěl mluvčí ČT Ladislav Šticha komentovat. Až bude co sdělit, tak to řekneme, uvedl stručně Šticha.

KL24

K TÉMATU: Petr Dvořák: Zpravodajství ČT čeká audit, barevné týmy jsou jen začátek

Všechny informace týkající se Událostí bude médiím sdělovat pouze Zdeněk Šámal, dohodli jsme se tak, reagoval podobně na informace dnešních Hospodářských novin jeden z moderátorů, Roman Pistorius. Z moderátorek se v tuto chvíli jedná o konci Ivety Toušlové. V tuto chvíli je předčasné hovořit o jakýchkoli konkrétních jménech a o budoucnosti konkrétních lidí, odpověděl vyhýbavě ředitel zpravodajského kanálu ČT 24 Zdeněk Šámal. Naopak jména, o kterých se v souvislosti s možným nástupem do Událostí spekuluje, jsou Jakub Železný nebo Daniela Písařovicová. Novinkou by mělo být také prodloužení stopáže z 33 minut na hodinu, grafika a moderování v jednom člověku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).