Hlavní navigace

HTC představilo nový mobil pro rychlé vyřizování e-mailů

Jiří Macich ml.

Společnost HTC představila nový komunikátor HTC Snap, který klade velký důraz na vyřizování e-mailové korespondence. Kromě hardwarové QWERTY klávesnice nabízí novou funkcí Inner Circle, která setřídí e-maily ve složce s doručenou poštou tak, že zprávy od předem definovaných odesílatelů jsou vidět jako první. Víme, že lidé bývají často zahlceni lavinou nevyžádaných e-mailů, a proto HTC Snap zavádí Inner Circle. Inovace umožňuje uživatelům upřednostňovat zprávy od nejdůležitějších lidí a to…

Společnost HTC představila nový komunikátor HTC Snap, který klade velký důraz na vyřizování e-mailové korespondence. Kromě hardwarové QWERTY klávesnice nabízí novou funkcí Inner Circle, která setřídí e-maily ve složce s doručenou poštou tak, že zprávy od předem definovaných odesílatelů jsou vidět jako první. Víme, že lidé bývají často zahlceni lavinou nevyžádaných e-mailů, a proto HTC Snap zavádí Inner Circle. Inovace umožňuje uživatelům upřednostňovat zprávy od nejdůležitějších lidí a to pouhým stiskem jediného tlačítka, popisuje John Wang, ředitel marketingu HTC.

Až osm a půl hodiny hovoru pak slibuje 1500 mAh baterie. Nejen rychlé odesílání a příjem e-mailů má zajistit podpora mobilní vysokorychlostní technologie HSDPA v rámci sítí třetí generace. Samozřejmostí je pak spolupráce s Microsoft Exchange. HTC Snap je vybaven operačním systémem Windows Mobile 6.1 Standard. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
3. 4. 2009 12:18
P. (neregistrovaný)
Které jiné přístroje tuto funkci mají prosím? Je mi jasné, že se jedná o funkce upotřebitelné, na to nenarážím, ale neznám žádný jiní přístroj, který by to uměl. Pokud takový existuje, rád se nechám poučit.
3. 4. 2009 3:05
zly obr (neregistrovaný)
uz umi preposlat smsku na e-mail nebo snad dokonce (o, ta troufalost) mit slozku pro smsky synchronizovanou na server ?