Hlavní navigace

Hudební televize Óčko míří přes internet do televizorů Samsung

31. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 1. 2011

Budoucí zákazníci společnosti Samsung, kteří si od ní koupí letošní modely televizorů, jež by se měly na trh dostat v březnu, se mohou těšit na on-line vysílání hudební televize Óčko. Serveru DigiZone.cz to potvrdil technický ředitel této stanice Lukáš Hnilička i Regional Product Marketing Manager AV Czech& Slovak této firmy Ondřej Lukáč. Vysílání bude dostupné prostřednictvím služby Internet@TV.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Hudební Óčko mělo v prosinci nejvíc diváků v historii: 1,3 milionu

Při spuštění této sekce již bude mít zákazník předinstalovaný widget Óčka, na který bude pouze stačit kliknout a divákovi se spustí on-line vysílání tohoto programu. V praxi to znamená, že program bude možné pomocí televizorů sledovat v podstatě kdekoliv. V dalších verzích budou dostupné věci, které máme na našem webu. Nenazýval bych to ale archivem, uvedl Hnilička. Widget by měl být dostupný po aktualizaci též pro modely Samsung z roku 2010. Spuštění iVysílání od České televize se ještě musí dořešit. V současné době je problém s přehráváním některých starších materiálů. Technicky je však již připraveno.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).