Hlavní navigace

iCollege má novou šéfku. Končelíková přichází z Node5

6. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Květen přinesl do vzdělávacího projektu střídání stráží. Genderově se ale na pozici výkonné ředitelky nic nemění.

Petra Končelíková střídá spoluzakladatelku programu Janu Schiffnerovou. Ta už se bude iCollege věnovat jen ze své pozice v představenstvu.„V řízení iCollege vidím tři velká témata. První je obsah. Ten je ověřený a funguje dobře, proto do něj budeme tento rok zasahovat minimálně. Kde však vidíme velkou přidanou hodnotu, je naše síť absolventů. Za tři roky prošlo iCollege téměř dvě stovky podnikatelů, plánujeme s nimi více pracovat. S tím je spojen poslední bod, to je komunikace jejich úspěchů navenek,“ komentuje své plány Končelíková, která přichází ze smíchovského startupového inkubátoru Node5.

Marketing Meeting balicek

A byla to mimo jiné i praxe z Node5, která Končelíkové pomohla na pozici výkonné ředitelky vzdělávacího programu. „Petru jsme oslovili pro její zkušenosti z podnikání a znalost technologické a startupové scény,“ říká o nové ředitelce spolu-zakladatel iCollege Oldřich Neuberger.

Program už s tříletou historií momentálně končí jarní semestr a příští víkend ho uzavře interním hackathonem. Ten podzimní odstartuje v polovině září a přijímací řízení začíná už 16. května.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).