Hlavní navigace

iCollege má novou šéfku. Končelíková přichází z Node5

Jan Beránek

Květen přinesl do vzdělávacího projektu střídání stráží. Genderově se ale na pozici výkonné ředitelky nic nemění.

Doba čtení: 1 minuta

Petra Končelíková střídá spoluzakladatelku programu Janu Schiffnerovou. Ta už se bude iCollege věnovat jen ze své pozice v představenstvu.„V řízení iCollege vidím tři velká témata. První je obsah. Ten je ověřený a funguje dobře, proto do něj budeme tento rok zasahovat minimálně. Kde však vidíme velkou přidanou hodnotu, je naše síť absolventů. Za tři roky prošlo iCollege téměř dvě stovky podnikatelů, plánujeme s nimi více pracovat. S tím je spojen poslední bod, to je komunikace jejich úspěchů navenek,“ komentuje své plány Končelíková, která přichází ze smíchovského startupového inkubátoru Node5.

A byla to mimo jiné i praxe z Node5, která Končelíkové pomohla na pozici výkonné ředitelky vzdělávacího programu. „Petru jsme oslovili pro její zkušenosti z podnikání a znalost technologické a startupové scény,“ říká o nové ředitelce spolu-zakladatel iCollege Oldřich Neuberger.

Program už s tříletou historií momentálně končí jarní semestr a příští víkend ho uzavře interním hackathonem. Ten podzimní odstartuje v polovině září a přijímací řízení začíná už 16. května.

Našli jste v článku chybu?