Hlavní navigace

iDnes má novou mobilní verzi webu

19. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zpravodajský portál iDNES.cz připravil novou verzi zobrazení svých stránek na chytrých telefonech. Mobilní verze přehraje také video a umožní pohodlnější prohlížení fotografií v galeriích. Nová dotyková verze na adrese t.idnes.cz nabízí pohodlnější ovládání než původní m.idnes.cz. Měla by být k dispozici pro majitele telefonů s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone 7 – zatím ale nová adresa t.idnes.cz přehazuje pouze na starou mobilní verzi.

Zpravodajský portál iDNES.cz připravil novou verzi zobrazení svých stránek na chytrých telefonech. Mobilní verze přehraje také video a umožní pohodlnější prohlížení fotografií v galeriích.

Nová dotyková verze na adrese t.idnes.cz nabízí pohodlnější ovládání než původní m.idnes.cz. Měla by být k dispozici pro majitele telefonů s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone 7 – zatím ale nová adresa t.idnes.cz přehazuje pouze na starou mobilní verzi.

Nová verze má umožnit také ovládání gesty, umí i snadné zvětšování písma, lze přes ni také přidávat ohlasy do diskusí k článkům. Po dokončení testování nabídne čtenářům i další služby jako počasí, online přenosy a reportáže, TV program a další. Uživatelé s vhodným telefonem budou na novou verzi přepnuti automaticky, typ jejich telefonu software pozná.

Zdroj: tisková zpráva