Hlavní navigace

iDnes vrací úder Aktuálně.cz: také on spolupracuje s ČT 24

20. 12. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 12. 2005

Zpravodajský server iDnes oznámil zahájení spolupráce se zpravodajským kanálem České televize. V nabídce televizní sekce iDnes se tak začnou objevovat vedle vlastních příspěvků (od agentury TVD) a živého vysílání vlastnicky spřízněné hudební televize Óčko také vybrané videoreportáže kanálu ČT 24. Tuto výsadu zatím měl jenom konkurenční zpravodajský server Aktuálně.cz, provozovaný portálem Centrum.cz.

Jsem rád, že se nám podařilo spolupráci s ČT 24 rozběhnout a doplnit jejími reportážemi vlastní nabídku, říká šéf iDnes Jaroslav Kábele. Budou-li mít naši čtenáři o videoreportáže zájem, chceme s Českou televizí jednat o dalších možnostech spolupráce, dodal. Podle ředitele zpravodajství ČT Zdeňka Šámala je potěšující, že se zpravodajství ČT 24 dočkalo širšího zájmu médií, jejichž výsadou je rychlost a přesnost.

Content tip EARLY

Televizní sekce iDnes funguje na adrese www.idnes.tv, zkrácené verze reportáží ČT 24 se objevují také na homepage www.aktualne.cz a v plné verzi na www.ct24.cz (včetně archivu). Spolupráci se serverem Aktuálně.cz televize podepsala na pouhé tři měsíce, tedy do konce ledna 2006. Podrobnosti o smlouvě s iDnes televize nezveřejnila.

Více v tiskové zprávě: iDNES spolupracuje s ČT24.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).