Hlavní navigace

iDnes veřejně testuje nové online mapy

28. 6. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Zpravodajský portál iDnes zveřejnil betaverzi nových online map. K vidění a vyzkoušení je na http://betamapy.idnes.cz. Kdo by čekal i v této oblasti spolupráci s Googlem, mýlil by se. Dodavatelem map a technologií je česká společnost PLANstudio. Mapa zahrnuje celou Evropu s detailnějším zpracováním České republiky a dále také Polska, Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie, Slovinska a Chorvatska. Ke klíčovým vlastnostem patří informace o turistických objektech v Česku (včetně fotografií) či…

Zpravodajský portál iDnes zveřejnil betaverzi nových online map. K vidění a vyzkoušení je na http://betama­py.idnes.cz. Kdo by čekal i v této oblasti spolupráci s Googlem, mýlil by se. Dodavatelem map a technologií je česká společnost PLANstudio.

Mapa zahrnuje celou Evropu s detailnějším zpracováním České republiky a dále také Polska, Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie, Slovinska a Chorvatska. Ke klíčovým vlastnostem patří informace o turistických objektech v Česku (včetně fotografií) či plánovač tras po českých cyklostezkách včetně zobrazení výškových profilů u jednotlivých cyklotras. Ostrý start nových map proběhne 1. července. (iDnes, upozornil Radim Nevyhosteny, děkujeme)