Hlavní navigace

iDnes veřejně testuje nové online mapy

Redakce

Zpravodajský portál iDnes zveřejnil betaverzi nových online map. K vidění a vyzkoušení je na http://betamapy.idnes.cz. Kdo by čekal i v této oblasti spolupráci s Googlem, mýlil by se. Dodavatelem map a technologií je česká společnost PLANstudio. Mapa zahrnuje celou Evropu s detailnějším zpracováním České republiky a dále také Polska, Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie, Slovinska a Chorvatska. Ke klíčovým vlastnostem patří informace o turistických objektech v Česku (včetně fotografií) či…

Zpravodajský portál iDnes zveřejnil betaverzi nových online map. K vidění a vyzkoušení je na http://betama­py.idnes.cz. Kdo by čekal i v této oblasti spolupráci s Googlem, mýlil by se. Dodavatelem map a technologií je česká společnost PLANstudio.

Mapa zahrnuje celou Evropu s detailnějším zpracováním České republiky a dále také Polska, Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie, Slovinska a Chorvatska. Ke klíčovým vlastnostem patří informace o turistických objektech v Česku (včetně fotografií) či plánovač tras po českých cyklostezkách včetně zobrazení výškových profilů u jednotlivých cyklotras. Ostrý start nových map proběhne 1. července. (iDnes, upozornil Radim Nevyhosteny, děkujeme)

Našli jste v článku chybu?
28. 6. 2007 15:40
uživatel si přál zůstat v anonymitě
taky koukam - mapy jsou silne neaktualni a nekolik let stare. to si docela delaji srandu ne? :-))
28. 6. 2007 14:38
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Až doteď jsem si myslel, že Supermapy z Centra jsou to nejhorší co český Internet nabízí. Vidím, že jsem se mýlil. To dělají do muzea?