Hlavní navigace

Zaplatíte 1500 Kč za rámeček na iPhone, abyste si bezkontaktně koupili sendvič?

Marek Janouš

Trochu jiný iPhone… Komerční banka uvádí iKartu — zařízení a aplikaci pro bezdotykové platby z iPhonu 4 a 4S. Jenže si na svůj cool iPhone musíte nasadit rámeček Wireless Dynamics, v němž je obvod NFC a také obvod platební karty, a zaplatit 1500 Kč na tři roky. Do iPhonu si pak nainstalujete aplikaci iKarta (a můžete přidat i aplikaci Mobilní banka na správu účtu).

Trochu jiný iPhone…

Trochu jiný iPhone…

Komerční banka uvádí iKartu — zařízení a aplikaci pro bezdotykové platby z iPhonu 4 a 4S. Jenže si na svůj cool iPhone musíte nasadit rámeček Wireless Dynamics, v němž je obvod NFC a také obvod platební karty, a zaplatit 1500 Kč na tři roky. Do iPhonu si pak nainstalujete aplikaci iKarta (a můžete přidat i aplikaci Mobilní banka na správu účtu).

Pak stačí u pokladny spustit na iPhonu aplikaci iKarta a přiložit iPhone k bezdotykovému platebnímu terminálu. Do pěti set korun nemusíte při platbě zadat PIN.

Patřičné terminály jsou podle tiskové zprávy banky zatím v některých hypermarketech Globus, v pekařstvích Paul a u Freshbar Mangaloo, „a v mnoha dalších prodejnách, jejichž počet trvale roste“, tvrdí banka.

Našli jste v článku chybu?
10. 8. 2012 13:25
Lol Phirae (neregistrovaný)

Jen 1500? Není to málo? KB by mohlo iOvce oholit daleko víc. :-))))))))

10. 8. 2012 13:22
Ardarel (neregistrovaný)

A co si třeba zadarmo kartu která umí bezkontaktní platby přilepit k telefonu zadarmo izolepou a dokonce to funguje na jakémkoli telefonu. A nebo si koupit jakékoli pouzdro a pod něj dát tu kartu