Hlavní navigace

Zaplatíte 1500 Kč za rámeček na iPhone, abyste si bezkontaktně koupili sendvič?

10. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Trochu jiný iPhone… Komerční banka uvádí iKartu — zařízení a aplikaci pro bezdotykové platby z iPhonu 4 a 4S. Jenže si na svůj cool iPhone musíte nasadit rámeček Wireless Dynamics, v němž je obvod NFC a také obvod platební karty, a zaplatit 1500 Kč na tři roky. Do iPhonu si pak nainstalujete aplikaci iKarta (a můžete přidat i aplikaci Mobilní banka na správu účtu).
Trochu jiný iPhone…

Trochu jiný iPhone…

Komerční banka uvádí iKartu — zařízení a aplikaci pro bezdotykové platby z iPhonu 4 a 4S. Jenže si na svůj cool iPhone musíte nasadit rámeček Wireless Dynamics, v němž je obvod NFC a také obvod platební karty, a zaplatit 1500 Kč na tři roky. Do iPhonu si pak nainstalujete aplikaci iKarta (a můžete přidat i aplikaci Mobilní banka na správu účtu).

Pak stačí u pokladny spustit na iPhonu aplikaci iKarta a přiložit iPhone k bezdotykovému platebnímu terminálu. Do pěti set korun nemusíte při platbě zadat PIN.

Patřičné terminály jsou podle tiskové zprávy banky zatím v některých hypermarketech Globus, v pekařstvích Paul a u Freshbar Mangaloo, „a v mnoha dalších prodejnách, jejichž počet trvale roste“, tvrdí banka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).