Hlavní navigace

Imperial Dabman i400: pro rozšíření vašeho A/V systému nejen o DAB

20. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Antenex
UVNITŘ FOTOGALERIE: Novinka, která by měla být ke koupi v nejbližší době, podporuje nejen DAB+, ale například i Bluetooth a příjem internetových stanic.

Imperial Dabman i400 v černé nebo stříbrné barvě nabízí FM tuner i DAB/DAB+ pro digitální rozhlas. Dále pak příjem internetových rádií, streamování audia, funkci multi-room a také bezdrátové Wi-Fi, včetně 5 GHz, Bluetooth a tradiční Ethernet (LAN) v podobě konektoru RJ-45. Podporuje rovněž UPnP a DLNA.

Ovládání obstarávají tlačítka na horní straně, zabudovaný barevný TFT displej má úhlopříčku 8,1 cm (3,2") a vedle menu či informací o vysílání se na něm zobrazují také hodiny a počasí. Pro ovládání přijímače ale můžete využít i aplikace v mobilním telefonu.

K TÉMATU: Český rozhlas zahajuje řádné digitální rozhlasové vysílání v DAB+

Ferguson i300 – DAB přijímač s internetem a Bluetooth

Technisat DigitRadio 110 IR: nechcete si rozšířit A/V systém o DAB a internetová rádia?

Content tip EARLY

Zabudovaný ekvalizér má šest režimů, výkon zesilovače oznámen nebyl. Přes rozhraní USB mají jít připojit jak paměti, tak disky, přes Bluetooth typicky mobilní telefon. Přehrávání hudby z USB nebo síťových zdrojů je podporováno ve formátech MP3, WMA, AAC a AAC+.

V ceně 3999 Kč dostanete externí napáječ, stereo audiokabel (cinch) a anténu pro FM/DAB. Rozměry přijímače jsou 140 × 150 × 81 mm (švh), hmotnost 300 gramů.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).