Hlavní navigace

Inmite vyrobil pro Lagardère další dvě rozhlasové aplikace, tentokrát pro WP7

19. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Největší tuzemský provozovatel komerčních rádií Lagardère věří v úspěch chytrých telefonů s operačním systémem Windows Phone. Jako jeden z prvních velkých mediálních domů (předběhla ho snad jen Česká televize) vydává pro tuto platformu vlastní aplikace. Aplikaci stanic Evropa 2 i Frekvence 1 vyrobila pro Lagardère firma Inmite, která už s ním spolupracovala nejméně na tuctu jiných aplikací pro Andorid a iOS.

Největší tuzemský provozovatel komerčních rádií Lagardère věří v úspěch chytrých telefonů s operačním systémem Windows Phone. Jako jeden z prvních velkých mediálních domů (předběhla ho snad jen Česká televize) vydává pro tuto platformu vlastní aplikace.

Aplikaci stanic Evropa 2 i Frekvence 1 vyrobila pro Lagardère firma Inmite, která už s ním spolupracovala nejméně na tuctu jiných aplikací pro Andorid a iOS.

Převést na novou platformu app pro poslech rádia je podstatně jednodušší, než v případě televizního vysílání nebo tištěných médií. 

Vedle samotného poslechu hudby nabízejí nové aplikace obou jmenovaných  komerčních rádií také možnost nechat se jejich vysíláním v určenou hodinu vzbudit.

Zdroj: Tisková zpráva Inmite

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).