Hlavní navigace

Inmite vyrobil pro Lagardère další dvě rozhlasové aplikace, tentokrát pro WP7

Redakce

Největší tuzemský provozovatel komerčních rádií Lagardère věří v úspěch chytrých telefonů s operačním systémem Windows Phone. Jako jeden z prvních velkých mediálních domů (předběhla ho snad jen Česká televize) vydává pro tuto platformu vlastní aplikace. Aplikaci stanic Evropa 2 i Frekvence 1 vyrobila pro Lagardère firma Inmite, která už s ním spolupracovala nejméně na tuctu jiných aplikací pro Andorid a iOS.

Největší tuzemský provozovatel komerčních rádií Lagardère věří v úspěch chytrých telefonů s operačním systémem Windows Phone. Jako jeden z prvních velkých mediálních domů (předběhla ho snad jen Česká televize) vydává pro tuto platformu vlastní aplikace.

Aplikaci stanic Evropa 2 i Frekvence 1 vyrobila pro Lagardère firma Inmite, která už s ním spolupracovala nejméně na tuctu jiných aplikací pro Andorid a iOS.

Převést na novou platformu app pro poslech rádia je podstatně jednodušší, než v případě televizního vysílání nebo tištěných médií. 

Vedle samotného poslechu hudby nabízejí nové aplikace obou jmenovaných  komerčních rádií také možnost nechat se jejich vysíláním v určenou hodinu vzbudit.

Zdroj: Tisková zpráva Inmite

Našli jste v článku chybu?
19. 4. 2012 22:32
londonboy (neregistrovaný)

Tady se nekdo nekoukl do marketplace. Mam pocit ze z ceskych aplikaci jsou jedny z nejpopularnejsich mapy od seznamu. Navic jsou tam i novinky a mam pocit ze to tam bylo driv i nez slavna ceska, takze zadny prvni.... takze PR guy si trapil hlavu co je vlastne hlavni story tiskovezprav, pak ho osvitlo a vymyslel ze jsou prvni.....spatne odvedena prace....