Hlavní navigace

Instragram nevydržel, uživatelé budou mít na webu (dobře vypadající) profily

6. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Instagram – www.instagram.com – nevydržel a přeci jenom se postupně více rozšiřuje směrem k webu. V průběhu příštích dnů (či týdnů) postupně všem uživatelům (má jich přes 100 milionů) nasadí nové webové profilové stránky. Jak vypadají, můžete vidět například  u těchto účtů – @nike, @cucinadigitale,@my­cookingdiary či @palomapa­rrot.

Instagram – www.instagram.com – nevydržel a přeci jenom se postupně více rozšiřuje směrem k webu. V průběhu příštích dnů (či týdnů) postupně všem uživatelům (má jich přes 100 milionů) nasadí nové webové profilové stránky. Jak vypadají, můžete vidět například  u těchto účtů – @nike@cucinadigitale,@my­cookingdiary či @palomapa­rrot.

Profil  uživatele bude zobrazovat jeho veřejné fotografie a bude dostupný na adrese instagram.com/jméno_uživatele – na profilu bude možné uživatele začít sledovat, komentovat fotografie, označovat je líbí i měnit vlastní údaje. Neveřejné fotografie uvidí uživatelé, kteří je mají právo vidět (a musí samozřejmě být na webu přihlášení). Záhlavní profilu prozatím není nijak přizpůsobitelné, náhodně se zde vybírají některé z fotografií. Zajímavé na profilu ještě je, že „vyhledávacím strojům není povoleno indexovat fotografie“.

Zdroj: Instagram Profiles on the Web

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).