Hlavní navigace

Internet Explorer 7 Beta 2 volně dostupný

Jiří Macich ml.

Jak Microsoft loni v létě slíbil, tak nyní také plní. Druhá betaverze Internet Exploreru 7 je zdarma dostupná široké veřejnosti. Zájemci mohou stahovat z www.microsoft.com/windows/ie/ie7. Instalační balíček má skoro 11,3MB. K řádnému chodu jsou nutná Windows XP SP2. Poprvé tak mají řadoví uživatelé možnost vyzkoušet si RSS čtečku nebo prohlížení stránek v panelech v podání Microsoftu. Již dříve utekly testovací buildy do P2P sítí, ale tentokrát je vše oficiální. (LonghornBlogs)

Jak Microsoft loni v létě slíbil, tak nyní také plní. Druhá betaverze Internet Exploreru 7 je zdarma dostupná široké veřejnosti. Zájemci mohou stahovat z www.microsof­t.com/windows/i­e/ie7. Instalační balíček má skoro 11,3MB. K řádnému chodu jsou nutná Windows XP SP2.

Poprvé tak mají řadoví uživatelé možnost vyzkoušet si RSS čtečku nebo prohlížení stránek v panelech v podání Microsoftu. Již dříve utekly testovací buildy do P2P sítí, ale tentokrát je vše oficiální. (LonghornBlogs)

Našli jste v článku chybu?
2. 2. 2006 11:42
Win Me? To nechtěné dítě ještě někdo používá? Já myslel že všichni uživatelé této příšernosti už dávno sedí v blázincích. Musíte být velmi odolný jedinec
1. 2. 2006 21:01
xentar (neregistrovaný)
ta informace probehla uz mnohokrat. Internet Explorer 7 bude dostupny pro Windows XP SP2, Windoss XP 64b edition, Windows 2003 Server a Windows Vista, kde bude integrovan do jadra systemu. WinME je docela hodne stary kus software, jsem liny to dohledat, ale myslim, ze uz nejsou oficialne podporovane. Idealni reseni je koupit pred vanoci nove PC s Windows Vista ;-) Nebo pouzivejte dal Operu.