Hlavní navigace

Internet Explorer 8 jako součást instalace Windows Vista snadno a rychle

Jiří Macich ml.

Vývojáři Internet Exploreru na oficiálním IEBlogu prezentovali novinky, které chystaný Internet Explorer 8 přinese IT profesionálům. Jednou z nich je snadná integrace prohlížeče do instalačního balíku Windows Vista (jak to bude u Windows XP není uvedeno). Někteří lidé se totiž zlobí, že Internet Explorer 7 není součástí SP3 pro Windows XP a nelze jej tedy žádným rychlým a pohodlným způsobem implementovat tak, aby ihned po čisté instalaci byla k dispozici Windows XP SP3 s Internet Explorerem 7.…

Doba čtení: 1 minuta

Vývojáři Internet Exploreru na oficiálním IEBlogu prezentovali novinky, které chystaný Internet Explorer 8 přinese IT profesionálům. Jednou z nich je snadná integrace prohlížeče do instalačního balíku Windows Vista (jak to bude u Windows XP není uvedeno).

Někteří lidé se totiž zlobí, že Internet Explorer 7 není součástí SP3 pro Windows XP a nelze jej tedy žádným rychlým a pohodlným způsobem implementovat tak, aby ihned po čisté instalaci byla k dispozici Windows XP SP3 s Internet Explorerem 7. To u Internet Exploreru 8 a Windows Vista má být nyní vyřešeno. Dokonce bude možné přidat i kumulativní aktualizace, aby systém i s prohlížečem byl při instalaci co možná nejzabezpečenější.

Našli jste v článku chybu?