Hlavní navigace

Internet Expres s vyššími limity

7. 12. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 stejně jako konkurence zvyšuje pro své klienty datové limity, po jejichž vyčerpání se začne praktikovat FUP v podobě zpomalení rychlosti připojení a to u všech ADSL tarifů z rodiny Internet Expres k 20. prosinci 2006. Snažíme se nabízet našim zákazníkům vždy ty nejlepší služby a s tím souvisí i jejich průběžné vylepšování. V únoru jsme u služby O2 Internet Expres razantně navýšili přenosové rychlosti, nově díky vyšším datovým limitům budou moci naši zákazníci plnou rychlostí…

Telefónica O2 stejně jako konkurence zvyšuje pro své klienty datové limity, po jejichž vyčerpání se začne praktikovat FUP v podobě zpomalení rychlosti připojení a to u všech ADSL tarifů z rodiny Internet Expres k 20. prosinci 2006.

Snažíme se nabízet našim zákazníkům vždy ty nejlepší služby a s tím souvisí i jejich průběžné vylepšování. V únoru jsme u služby O2 Internet Expres razantně navýšili přenosové rychlosti, nově díky vyšším datovým limitům budou moci naši zákazníci plnou rychlostí přenést až třikrát více dat než dosud, říká Andrei Torriani, výkonný ředitel marketingu Telefóniky O2.

Cloud23

Trojnásobný limit se bohužel týká jen nejlevnější rychlostní varianty O2 Internet Expres 512, kde se měsíční limit zvyšuje z 1 GB na 3 GB. Dále se limity mění takto:
O2 Internet Expres 2048 – z 8 GB na 12 GB
O2 Internet Expres 3072 – z 12 GB na 20 GB
O2 Internet Expres 4096 z 20 GB na 30 GB.

Ostatní parametry služby jako je maximální rychlost, omezená rychlost, či agregace se nemění. Stejně tak cena. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).