Hlavní navigace

Bezpečný Internet v autě i s vlastní doménou .car?

Jiří Macich ml.

Americká společnost ATX Group, která se zabývá telematickými službami pro automobilový průmysl, se snaží iniciovat založení skupiny věnující se zpřístupnění internetových služeb v automobilech a to bezpečným způsobem. Internet se stal tak nedílnou součástí našeho života, že jeho využití ve vozidlech je nevyhnutelné a stoupá poptávka po tom, aby se průmysl dohodl na specifických formátech, které by umožnily propojit zkušenosti z tradičního prohlížení Internetu s obsluhou vozidle, cituje ČTK…

Doba čtení: 1 minuta

Americká společnost ATX Group, která se zabývá telematickými službami pro automobilový průmysl, se snaží iniciovat založení skupiny věnující se zpřístupnění internetových služeb v automobilech a to bezpečným způsobem. Internet se stal tak nedílnou součástí našeho života, že jeho využití ve vozidlech je nevyhnutelné a stoupá poptávka po tom, aby se průmysl dohodl na specifických formátech, které by umožnily propojit zkušenosti z tradičního prohlížení Internetu s obsluhou vozidle, cituje ČTK Steva Millsteina ze společnosti ATX Group.

Ve finále by pak podle představ ATX Group mohly mít internetové služby optimalizované pro využití v automobilu vlastní top-level doménu .car, podobně jako mobilní stránky získaly vlastní doménu nejvyšší úrovně .mobi. A co vy? Ocenili byste možnost využívat Internet bezpečným způsobem i ve vašem automobilu? (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?