Hlavní navigace

Internetová banka mBank hledá českého partnera

Jiří Macich ml.

Na český trh míří ze sousedního Polska internetová banka mBank ze skupiny Commerzbank. Své služby by zde měla začít poskytovat již v listopadu a podle informací Hospodářských novin hledá silného tuzemského partnera, kterým by se prý mohla stát portálová jednička Seznam. Mohu potvrdit, že za námi byli, ale jednání jsou v začátku. Na ničem jsme se nedohodli. Seznam samotný nikdy nechtěl mít bankovní licenci, ale určitou formu spolupráce si dovedu představit, uvedl pro HN Pavel Zima, ředitel…

Doba čtení: do minuty

Na český trh míří ze sousedního Polska internetová banka mBank ze skupiny Commerzbank. Své služby by zde měla začít poskytovat již v listopadu a podle informací Hospodářských novin hledá silného tuzemského partnera, kterým by se prý mohla stát portálová jednička Seznam.

Mohu potvrdit, že za námi byli, ale jednání jsou v začátku. Na ničem jsme se nedohodli. Seznam samotný nikdy nechtěl mít bankovní licenci, ale určitou formu spolupráce si dovedu představit, uvedl pro HN Pavel Zima, ředitel Seznamu. (iHNed)

Našli jste v článku chybu?