Hlavní navigace

Internetová televize Stream.cz nabídne adventní kalendář plný pohádek

Lukáš Polák

„Pohádka Až po uši v mechu dýchá burtonovskou atmosférou, kterou kombinuje s velmi precizní animací, jež na českém trhu stěží najde konkurenci,“ uvedl šéfproducent Streamu Lukáš Záhoř.

Doba čtení: 1 minuta

Na nejkrásnější dny roku se připravují nejen klasické televize, ale i internetová Stream.cz, za níž stojí společnost Seznam.cz. Návštěvníci Streamu se mohou těšit každý den počínaje 15. prosincem na adventní kalendář plný pohádek. V něm se každý den otevře pomyslné jedno okénko. Chybět tu nebudou nové díly Kulaté pohádky, kreslené série Krasty a moucha nebo Pata a Mata. Právě u poslední jmenované animované série se Stream.cz může pyšnit exkluzivními právy pro on-line vysílání. Poslední políčko s číslicí 24 přinese premiéru animovaného filmu Až po uši v mechu.

ČTĚTE TAKÉ: Internetová televize Stream.cz nasadí remasterovanou verzi Gynekologie v HD

Pohádka Až po uši v mechu dýchá burtonovskou atmosférou, kterou kombinuje s velmi precizní animací, jež na českém trhu stěží najde konkurenci. Příjemná je také hravá hlasová poloha Anny Polívkové. Věřím proto, že bude pro malé i velké diváky výjimečným pohádkovým zážitkem, konstatoval šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř. Film Až po uši v mechu vznikl v produkci společnosti nutprodukce, jež stojí za oceňovanou minisérií Hořící keř (HBO) a úspěchy sklízí i s animovanými filmy. Až po uši v mechu vypráví příběh dvou lesních trnků, kteří jsou tak malí, že bydlí ve vykotlaném pařezu.

Našli jste v článku chybu?