Hlavní navigace

Internetová televize Stream.cz ode dneška v novém kabátě

15. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED Stream.cz počítá především s pasivním sledováním. Divák si tedy internetovou televizi zapne a nechá se bavit. Objevovat se tu tak budou upoutávky i reklamní přestávky.

Internetová televize Stream.cz, za níž stojí provozovatel největšího českého vyhledávače Seznam, se dnes představila svým uživatelům v novém kabátě. Na tuto skutečnost upozornil produktový manažer služby Martin Kunčický. Uživatelé se kromě redesignu mohou těšit na nepřetržitý přísun autorských pořadů, doplňkové informace k vybraným dílům nebo mobilní aplikaci, napsal na počátku svého bloku Kunčický. Podle Seznamu se tímto krokem stává ze Streamu.cz skutečně plnohodnotná internetová televize nabízející vlastní obsah.

KL24

Z ARCHIVU: Hudební masakry dostanou svou televizní podobu, odvysílá je Stream.cz

Nový vzhled se zaměřil především na pouštění videí ve velkém přehrávači, hledání pořadů a jejich dílů. Uživatelé si také nově mohou nastavit upozornění na nový díl jejich oblíbeného pořadu, a to na jakémkoliv zařízení, upozorňuje ve svém blogovém příspěvku produktový manažer Streamu. Mobilní aplikace Stream.cz je dostupná prozatím pouze na operačním systému iOS, ale brzy by se měli dočkat také majitelé Androidů. Seznam sází především na pasivní zábavu. Divák tedy pouze zapne Stream.cz a nechá se bavit. Po skončení dílu bude následovat upoutávka na další pořad, reklamní spot a poté se rovnou spustí další video, dodal Martin Kunčický.

Úvodní stránka internetové televize Stream.cz

Úvodní stránka internetové televize Stream.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).