Hlavní navigace

Investigativní novinář Janek Kroupa dnes přijde do Hyde Parku ČT 24

6. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 9. 2010

Janek Kroupa, který patřil v minulosti ke známým tvářím investigativní publicistiky televize Nova a nedávno se stal novou posilou konkurenční Primy, dnes přijde jako host do interaktivního pořadu Hyde Park na zpravodajský kanál ČT 24. Ten se vysílá od 20:10. Podle anotace k pořadu by měl Kroupa mluvit právě o investigativní publicistice.

ČTĚTE TAKÉ: Pavlína Kvapilová zamíří za Milanem Fridrichem do Nových médií v ČT

Vzhledem k tomu, že obsah pořadu se v podstatě odvíjí od dotazu diváků, bude záležet pouze na nich, jaké otázky tomuto známému novináři položí. Berdychův Gang, Pět na stole v českých, kauza Budišov, agilní poslanec Jan Morava a v posledních dnech také aféra s transportéry Pandur – to jsou zářezy na novinářském peru pětatřicetiletého Kroupy, připomínají na webu Čtyřiadvacítky tvůrci pořadu Hyde Park. Diváci Novy si mohou tohoto publicistu pamatovat například z Občanského juda a pořadu Na vlastní oči. Na Primě nyní moderuje cyklus Soukromá dramata.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.