Hlavní navigace

Investigativní pořad Bez cenzury Radka Johna dá Barrandov na úterky od 20 hodin

15. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poprvé se pořad, který podle slov jeho protagonisty Radka Johna vychází z formátu 60 minutes na americké televizi CBS, na Barrandovu objeví 5. března

První velkou programovou novinkou, kterou nasadí televize Barrandov do vysílání už za nového generálního ředitele Romana Bradáče, bude investigativní pořad Bez cenzury. Premiéru si odbude v úterý 5. března, vyplývá z předběžných programových plánů Barrandova na 10. týden letošního roku, které televize včera rozeslala redakcím tištěných médií. Pořad pro stanici připravuje někdejší šéf publicistiky na Nově Radek John, který byl dlouhá léta i moderátorem obdobného formátu Na vlastní oči.

K TÉMATU: Radek John bude svůj pořad Bez cenzury i moderovat. Využije kontaktů z politiky

Pikantní je, že právě tento pořad, který Nova obnovila minulý rok na podzim, aktuálně řeší zákulisní fungování parlamentní strany Věci veřejné, které John předsedá (na nadcházející volební konferenci VV, která proběhne tuto sobotu 16. února, ale už nebude funkci obhajovat). Reportáže o „véčkařích“ připravuje někdejších Johnův kolega z redakce publicistiky Novy Janek Kroupa. Zajímavé, že ačkoli se John vzdává předsednického postu ve Věcech veřejných, i nadále zůstává poslancem.

ČTĚTE TAKÉ: Radek John má pro TV Barrandov připravit nový pořad ve stylu Na vlastní oči

TV Barrandov charakterizuje nový pořad sloganem „Radek John o vinících současného marasmu bez pardonu a beze strachu”. Formát Bez cenzury půjde přímo proti nejsledovanějšímu pořadu českých televizí, seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově. Prima family v tento čas na jaře nasadí nové díly soutěžní talk show Nikdo není dokonalý a ČT 1 opakuje nejúspěšnější díly zábavného pořadu 3 + 1 s Miroslavem Donutilem.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.