Hlavní navigace

Invex letos o den posunut. Bude od úterý do soboty

7. 3. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pozornost odborné veřejnosti se sice začíná zaměřovat na hannoverský CeBIT, ale přípravy na již tradiční veletrh Invex (a jeho mladšího brášku Digitex) jsou také v plném proudu. Akce bude sice stále trvat pět dní, ale posune se o jeden den, aby zasáhla i víkend. Letošní Invex začne v úterý 23. října a skončí v sobotu 27. října. Cílem je přiblížení akce domácnostem a víkendovým návštěvníkům s větší dojížďkovou vzdáleností. První dva dny budou orientovány na odborníky, další tři dny pak na…

Pozornost odborné veřejnosti se sice začíná zaměřovat na hannoverský CeBIT, ale přípravy na již tradiční veletrh Invex (a jeho mladšího brášku Digitex) jsou také v plném proudu. Akce bude sice stále trvat pět dní, ale posune se o jeden den, aby zasáhla i víkend. Letošní Invex začne v úterý 23. října a skončí v sobotu 27. října. Cílem je přiblížení akce domácnostem a víkendovým návštěvníkům s větší dojížďkovou vzdáleností. První dva dny budou orientovány na odborníky, další tři dny pak na veřejnost. Právě na veřejnost se bude soustředit sobotní program, jehož tématem je především zábava. Organizátoři zároveň přicházejí se sobotním lákadlem pro rodiny a pro tento den jim připravili zvýhodněné rodinné vstupné. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.