Hlavní navigace

Inženýrská odysea se posouvá na později. Barrandov startuje Splněné sny

27. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 10. 2011

Kvůli startu svoji nové podzimní reality show Splněné sny přesouvá TV Barrandov socialistický seriál Inženýrská odysea na pozdější hodinu. Zatímco doposud se vysílal každý pátek od 20 hodin, od 27. října ho stanice nabídne až ve 21:20. Poslední díl Inženýrské odysei sledovalo minulý týden na Barrandově méně než 130 tisíc diváků při podílu na publiku 3,36 %. Stanice ho postavila do přímého souboje se seriálem Vyprávěj. Bude proto zajímavé sledovat, jak si nový formát povede.

UXD

K TÉMATU: Splněné sny chce Barrandov nasadit už v říjnu. S moderátorem Mendelem

Pořad, jehož scénář napsal sám život, tak označuje Barrandov Splněné sny ve svých programových plánech a dodává: Zázraky pochopitelně neumí žádná televize, ale budeme televizí, která splní sen. Splněné sny budou stavět na jednoduché filosofii – splnění snu člověku, který netuší, že ho zná nejen osoba, jíž se s ním svěřil, ale i celý televizní štáb. Každý díl pořadu je složen ze dvou snů, které přiblíží reportáže a jejich „dohra“ ve studiu. Na podobně emotivním modelu staví například již několik let vysílaná Pošta pro tebe České televize. Moderátorem soutěže bude nakonec Jaroslav Mendel, původně se spekulovalo o Tereze Pergnerové.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.