Hlavní navigace

Na iOS 6 přešlo v prvních 24 hodinách 15 % uživatelů

21. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Za prvních dvacet čtyři hodin od dostupnosti iOS 6 přešlo na tuto verzi 15 % uživatelů. Údaj pochází z reklamní sítě Chitika (a vztahuje se pouze na uživatele v USA a v Kanadě). Podíl potvrzuje i další zdroj, a to Chartboost. Zdroj: Chitika Rychlý nárůst, umožněný homogenním prostředím iOS, kontrastuje s tím, že na Android 4.1 „Jelly Bean“ přešlo za dva měsíce ani ne jedno a půl procenta uživatelů Androidu (také podle sítě Chitika).

Za prvních dvacet čtyři hodin od dostupnosti iOS 6 přešlo na tuto verzi 15 % uživatelů. Údaj pochází z reklamní sítě Chitika (a vztahuje se pouze na uživatele v USA a v Kanadě). Podíl potvrzuje i další zdroj, a to Chartboost.

Zdroj: Chitika

Zdroj: Chitika

Rychlý nárůst, umožněný homogenním prostředím iOS, kontrastuje s tím, že na Android 4.1 „Jelly Bean“ přešlo za dva měsíce ani ne jedno a půl procenta uživatelů Androidu (také podle sítě Chitika).

Chartboost doplňuje, že nejrychleji jsou na iOS 6 převáděny iPhony — už podílem 17 procent — oproti nižším podílům iPadů a iPod Touch.

Engadget dodává, že iOS 5 se na podíl 20 % dostal až za pět dnů, a Android 4.0 „ICS“ potřeboval k získání 16 procent osm měsíců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).