Hlavní navigace

IP telefonie jako pomůcka pro zdravotně postižené

1. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

S příchodem IP telefonie a komunikačních kanálů na ní založených se do rukou uživatelů se zdravotním hendikepem dostává prostředek, který jim usnadňuje život a dovoluje jim komunikovat s okolním světem snadno, rychle a s vynaložením minimálních nákladů. K čemu všemu lze IP telefonii v této oblasti použít se dozvíte na 4. ročníku konference a výstavy IP Telephony Workshop, která proběhne 20. – 21. listopadu v hotelu Olympik Artemis Praha. V dvoudenním programu vystoupí odborníci hlavních…

S příchodem IP telefonie a komunikačních kanálů na ní založených se do rukou uživatelů se zdravotním hendikepem dostává prostředek, který jim usnadňuje život a dovoluje jim komunikovat s okolním světem snadno, rychle a s vynaložením minimálních nákladů.

K čemu všemu lze IP telefonii v této oblasti použít se dozvíte na 4. ročníku konference a výstavy IP Telephony Workshop, která proběhne 20. – 21. listopadu v hotelu Olympik Artemis Praha. V dvoudenním programu vystoupí odborníci hlavních partnerských společností Cisco Systems a Dialogic a dalších renomovaných společností v oblasti IP telefonie jako např. Avaya , Panasonic, DAMOVO, AXEC, SOFT-TRONIK, RETIA. Pořadatelem akce je společnost Exponet.

ICTZ23

Registrace a podrobné informace na www.iptw.cz, pro předregistrované návštěvníky vstup zdarma.

Hlavním mediálním partnerem konference je server Lupa.cz, mediálním partnerem server Root.cz.