Hlavní navigace

iPad 2 v lednu? PlayStation Phone přijde na MWC 2011?

Jiří Macich ml.

Už za pár týdnů se dost možná veřejnost dočká představení druhé generace tabletu iPad. Apple totiž na leden plánuje tiskovou konferenci a v tomto termínu obvykle představuje nové produkty a vylepšení těch stávajících. I původní iPad byl představen letos v lednu. Analytici usuzují, že leden 2011 bude ve znamení jeho nástupce, který by měl mít výkonnější hardware a dvojici kamer pro focení, točení i komunikaci. Absence kamery resp. fotoaparátu byla prvnímu modelu velmi vyčítána. Její přítomnost…

Doba čtení: 1 minuta

Už za pár týdnů se dost možná veřejnost dočká představení druhé generace tabletu iPad. Apple totiž na leden plánuje tiskovou konferenci a v tomto termínu obvykle představuje nové produkty a vylepšení těch stávajících. I původní iPad byl představen letos v lednu. Analytici usuzují, že leden 2011 bude ve znamení jeho nástupce, který by měl mít výkonnější hardware a dvojici kamer pro focení, točení i komunikaci. Absence kamery resp. fotoaparátu byla prvnímu modelu velmi vyčítána. Její přítomnost by se nyní hodila i pro FaceTime.

Podobně očekávaný je také PlayStation Phone, tedy mobilní telefon křížený s herní konzolí z produkce firmy Sony Ericsson. Hovoří se o něm už roky. Původně mělo jít o odpověď na nakonec nepříliš úspěšný herní mobil Nokia N-Gage. Teď je ovšem příchod zařízení PlayStation Phone analytiky považován za hotovou věc. Některé optimističtější zprávy hovoří o uvedení ještě na předvánoční trh, ale reálněji se jeví zvěsti, že Sony Ericsson svůj nový klenot ukáže až v příštím roce na tradičním veletrhu v Barceloně (Mobile World Congress 2011). 

Zdroje: TechSpot.com, Geek.com

Našli jste v článku chybu?