Hlavní navigace

IPTV služba Netbox už láká zákazníky na vánoční soutěž

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 10. 2011

Vánoce jsou tu sice až za dva měsíce a kousek, to ale nebrání některým firmám, aby už nyní zákazníky lákaly k případným vánočním akcím. Nejinak je tomu i na poli digitální televize. IPTV operátor Smart Comp., který je provozovatelem služby Netbox, připravil pro své stávající i nové klienty vánoční soutěž, ve které mohou vyhrát tři měsíce služeb zdarma a jako hlavní cenu Fiat 500.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: IPTV televize Netbox nabízí nový balíček TV Komplet za 1300 korun

Všichni noví i stávající zákazníci, kteří si do 20. 12. 2011 aktivují jeden ze soutěžních tarifů, se mohou zapojit do vánoční soutěže, jejíž pravidla jsou detailně popsána na našich webových stránkách www.netbox.cz, uvedl při této příležitosti vedoucí marketingového oddělení David Otoupalík. Mediálním partnerem akce je brněnské Rádio Krokodýl, z jehož vysílání se budou soutěžící o výhře dozvídat. Losování hlavní ceny proběhne 22. prosince, tedy dva dny před Štědrým dnem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.