Hlavní navigace

IPTV služba Netbox zavádí novinku, poslech internetových rádií

6. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 12. 2010

Brněnská společnost SMART Comp., která je provozovatelem IPTV služby Netbox, přichází s možností poslechu internetových rádií prostřednictvím této sítě. Součástí balíčku, který bude od prvního čtvrtletí příštího roku standardně nabízen za pouhých 29 korun a v akci za 19 Kč, je tak dvacet rádií nejrůznějších žánrů, která jsou běžně dostupná jen přes internet. Služba nese jednoduše označení Internetová rádia.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: IPTV služba Netbox zavedla povinný rodičovský zámek u videopůjčovny

Od prosince mají všichni naši zákazníci internetová rádia dostupná přes set-top-box ve své televizi a nebudou tedy nuceni k jejich poslechu zapínat počítač. Máme v plánu seznam stanic dále rozšiřovat, a to hlavně na základě přání a ohlasů zákazníků, uvedl obchodní ředitel společnosti Vítězslav Vojáček. V rámci zaváděcího provozu je tato služba dostupná prozatím zdarma. Kromě internetových stanic jsou v nabídce Netboxu například také některá slovenská rádia – Europa 2, Rádio _FM, Viva a další.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.