Hlavní navigace

IPTV televize Netbox nabízí nový balíček TV Komplet za 1300 korun

4. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 10. 2011

Provozovatel IPTV produktu Netbox televize, společnost Smart Comp., přichází od října za svými zákazníky s novou nabídkou TV Komplet. Tento balíček obsahuje téměř stovku televizních programů různých žánrů, a to jak ve standardním tak i vysokém rozlišení obrazu (HDTV). K dispozici je také jeden 3D kanál. Za novou službu zaplatí zákazník měsíčně 1299 korun.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Netbox přidává do nabídky nové kanály od Discovery – TLC i Animal Planet HD

Naši zákazníci nás poptávali po balíčku, který by obsahoval opravdu široký a kvalitní výběr televizních kanálů. Právě tato přání byla impulsem k vytvoření nového tarifu, který obsahuje všechny obvyklé tematické televize, uvedl při příležitosti představení tohoto produktu vedoucí marketingového oddělení David Otoupalík a dodal, že pro dospělé je k dispozici také jedna stanice s erotickým obsahem. Zákazník již získává v ceně box pro sledování stanic ve vysokém rozlišení. V balíčku se 100 Megabitovým internetem oběma směry stojí služba pouze 1499 korun měsíčně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.