Hlavní navigace

I’m Feeling Mobile

8. 6. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Siemens investoval do vývoje vyhledavače pro mobily. Vyhledavač, který chce Siemens implementovat, vyvinul francouzský startup MotionBridge. Siemens by touto službou rád motivoval uživatele k většímu využívání webu na mobilech. Mně se líbí myšlenka, že bych místo / mohl prostě otevřít vyhledavač Siemense klávesovou zkratkou a zadat vyhledávání pro 5872 a vyhledavač už by mi automaticky sám nabídl možnosti pro slova sestavená ze znaků na těchto klávesách. A víte, jaký to bude byznys s prodejem…

Siemens investoval do vývoje vyhledavače pro mobily. Vyhledavač, který chce Siemens implementovat, vyvinul francouzský startup MotionBridge. Siemens by touto službou rád motivoval uživatele k většímu využívání webu na mobilech. Mně se líbí myšlenka, že bych místo / mohl prostě otevřít vyhledavač Siemense klávesovou zkratkou a zadat vyhledávání pro 5872 a vyhledavač už by mi automaticky sám nabídl možnosti pro slova sestavená ze znaků na těchto klávesách. A víte, jaký to bude byznys s prodejem klíčových čísel? (WebProNews)

Čtenář Pet z Kysuce upozorňuje, že podobnou službu nabízí wap.google.com.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).