Hlavní navigace

Itala v kuchyni nahradí na Primě „kuchařka“ Šinkorová

27. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 10. 2011

UVNITŘ FOTO Herečka Daniela Šinkorová, kterou mohli v minulosti potkávat diváci Ordinace v růžové zahradě na televizi Nova jako lékařku Gitu Petrovou, se stala novou tváří Primy. Bude tu moderovat pořad Česko na talíři. Ten nahrazuje formát Ital v kuchyni, jehož natáčení bylo pozastaveno. Jihoevropskou kuchyni tak nahradí tradiční domácí pokrmy. Česko na talíři se bude vysílat ve stejném čase jako Ital v kuchyni, tedy v neděli od 18 hodin.

K TÉMATU: Prima chystá nový kulinářský pořad Česko na talíři. Zatím ho nekomentuje

BRANDstorming tip2

Hlavním aktérem však nebude Šinkorová, ale známý český kuchař Jaroslav Sapík. Praxi získal v pražském hotelu Ambassador, kde pak čtrnáct let působil jako šéfkuchař. K zatraktivnění pořadu by měli přispět také celebrity v podobě hostů, mimo jiné Petr Kostka, Valerie Zawadská, Jožka Černý nebo Monika Žídková. V prvním díle na diváky čekají středočeské pokrmy, kterými budou paštika z vepřového masa a jater s rakytníkovým džemem a karamelizovanou cibulkou a Ladův kotlet s bramborovým knedlíkem a smaženou cibulkou, prozradila koordinátorka Primy Barbora Šimová.

V pořadu Česko na talíři budou vařit Daniela Šinkorová a známý český kuchař Jaroslav Sapík. (Foto: Prima)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).