Hlavní navigace

Ivan Hoffman místo na Radiožurnálu v regionálních Denících?

21. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 1. 2008

Dlouholetý komentátor Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu Ivan Hoffman jedná o spolupráci s novou tiskovou agenturou Rebel, již vlastní vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP), majitel regionálních Deníků a bulvárního Šípu. Týdeníku Reflex to řekl ředitel redakcí VLP a šéfredaktor Deníku Roman Gallo.

Hoffman by měl pro agenturu zpracovávat svoji ranní poznámku stejně jako na Radiožurnálu, s nímž ukončil spolupráci poté, co mu nová ředitelka stanice Barbora Tachecí nabídla členství v novém týmu pěti denních komentátorů a posunula denní poznámky z rána na podvečer. Kromě textové verze by namlouval i audio, přiblížil Gallo.

KL22 hlasovani

Hoffmanovy poznámky by se poté mohly objevovat v regionálních Denících, v audio verzi pak na jejich webových stránkách, ale také na několika komerčních rádiích. Agentura Rebel je totiž před uzavřením smlouvy o dodávání obsahu rádiím zastupovaným společností Media Marketing Services. Mezi ně patří rozhlasové sítě Kiss, Hitrádio, Blaník, ale také pražské Rádio 1, Rádio Spin či Country rádio.

Barbora Tachecí v sobotním diskusním pořadu „Volejte ředitelce“ na Radiožurnálu prohlásila, že místo Hoffmana nabídne pravidelné komentování zahraničněpoli­tického redaktorovi České televize Zdeňku Velíškovi.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.