Hlavní navigace

Jágr moderátorem TV Barrandov? Spekulace, říká Janis Sidovský

21. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
21. 7. 2011

Letní měsíce znamenají tradičně takzvanou okurkovou sezónu, ve které se toho příliš mnoho neděje, proto si například novináři z bulvárního tisku často vymýšlí některá témata a texty, které se ani nezakládají na pravdě. S jednou takovou zprávou přišel včera i deník Blesk, podle něhož se novou moderátorskou hvězdou TV Barrandov neměl stát nikdo menší než hokejista Jaromír Jágr.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov loni investoval do šíření signálu. Ztrátu snížil na 334 milionů

Jágr měl podle Blesku na této digitální plnoformátové stanici moderovat pořad Čemu věří slavní, jež by nahradil formát Café Venduly Svobodové. Hokejista se měl na obrazovce věnovat víře ve vyšší síly a mimosmyslový svět Jde o spekulace, které odpovídají okurkové sezóně, komentoval pro DigiZone.cz text místopředseda představenstva a ředitel vlastní tvorby a marketingové komunikace Janis Sidovský. I jeho si přitom vzal Blesk do úst, když měl údajně uvést, že televize je Jágrovi ochotna zajistit veškeré podmínky a natočí klidně i deset dílů pořadu najednou, a dokonce za hokejistou i s kamerou odletět. Účel textu, tedy propagace stanice i samotného hráče, byl ale bezesporu splněn na výbornou.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).