Hlavní navigace

Jak dopadne souboj televize a Internetu? Konference Innovation Day je za dveřmi

Redakce

Televize jako médium prochází zásadní změnou, jenže většina lidí o tom neví a v ČR ani nemá odkud vědět. Zveme vás proto na konferenci o budoucnosti televize.

Půldenní konference INNOVATION DAY – Budoucnost televize se bude věnovat nejen terestrickému vysílání, ale i propojení televizního světa s internetovým. Hovořit budeme také o příležitostech DVBT-2 pro veřejnoprávní televizi, o budoucnosti internetové televize i o trendech ve SmartTV.

Velkým tématem je i státní dohled a regulace, tedy činnost Českého telekomunikačního úřadu a RRTV. To jsou instituce, které nesmí zaspat, má-li náš televizní trh držet krok se světem. Na konferenci se setkáte se zástupci všech těchto zainteresovaných stran. 

Důležitou částí programu je přehled zahraničních zkušeností, který přednese přední zástupce rakouské radiokomunikační společností ORS. 

Content 2017 - tip Footshop

Na akci dále vystoupí například generální ředitel Českých Radiokomunikací Michal Čupa, někdejší předseda a současný člen Rady Českého telekomunikačního úřadu Pavel Dvořák, stávající předseda Rady ČTÚ Jaromír Novák, vedoucí projektu digitalizace České televize Pavel Hanuš, ředitel videoportálu Voyo Petr Horák a další specialisté v oboru. 

Generálním partnerem konference jsou České Radiokomunikace. Veškeré informace o konferenci najdete ZDE

Našli jste v článku chybu?
31. 10. 2013 13:35

Jak mi tvrdí, že každý je televizní divák, tak já rozhodně ne! Navíc tam figurují obskurní instituce tohoto zlodějského režimu. Takže čteno mezi řádky. Televize zdechá na nezájem a ani jí nestačí výpalné násilně vymáhaných od občanů, takže vlezeme na net, necháme si udělat na míru zákon a bude se násilně vymáhat ještě výpalné z internetu, stejně tak jako z čistých médií, tiskáren, paměťových zařízení.